Chezmoihomes Gran Via House With Parking

  • 120 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Deze 120 m² Chezmoihomes Gran Via House With Parking Granada villa heeft privé-autoparkeren en ligt in de wijk Vahrenheide van Granada en 2 km verwijderd van culturele bezienswaardigheden zoals het Wetenschapspark van Granada.

Deze accommodatie beschikt over een badkamer met een apart toilet. Er zijn ook een haardroger en handdoeken voor uw comfort.

De villa biedt een complete keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei om hun eigen maaltijd te bereiden. Mare Nostrum biedt Aziatische gerechten aan en ligt op afstand van slechts 150 meter van Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa.

Het Alhambra is in de buurt van het vakantiehuis, terwijl het Monument voor Isabella de Katholieke en Christoffel Columbus op wandelafstand van ongeveer 9 minuten hiervandaan is. De 2-slaapkamer villa bevindt zich ook op 700 meter van de Kathedraal van Granada. Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa bevindt zich in de buurt van de Calle Elvira. Dankzij Gran Via 54 bushalte, op wandelafstand van ongeveer 5 minuten, kunnen gasten gemakkelijk Granada verkennen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Chezmoihomes Gran Via House With Parking Granada
Loft En El Corazon De La Ciudad
Mobiele prijsaanbieding

Loft En El Corazon De La Ciudad

7.7
Goed 9 beoordelingen
169 m van de accommodatie
Casa La Buena Estrella Del Albaicin, Granada Centro
Mobiele prijsaanbieding

Casa La Buena Estrella Del Albaicin, Granada Centro

9.2
Schitterend 7 beoordelingen
184 m van de accommodatie
Preciosa Casa En El Albaicin
Mobiele prijsaanbieding

Preciosa Casa En El Albaicin

8.5
Fantastisch 20 beoordelingen
216 m van de accommodatie
USD 170 USD 153
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Federico Garcia Lorca Granada-Jaen
    18 km

    Treinstations

    Granada Train Station
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Zonneterras

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000180230003915020000000000000000VFT/GR/061204,VUT/GR/06120
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Wat zijn de populairste toeristische attracties in de buurt van Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa?
      U kunt een bezoek brengen aan Kathedraal van Granada in de buurt van Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa.
    • ❓
      Wordt er vervoer naar de luchthaven verzorgd door Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa?
      Ja, gasten van Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa kunnen pendeldienst verzoeken.
    • ❓
      Is er parkeergelegenheid in de buurt van Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa?
      Ja, bij Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa staat uw auto veilig in privé-autoparkeren ter plekke.
    • ❓
      Wat is de locatie van het vakantiehuis?
      Het vakantiehuis is te vinden in de wijk Vahrenheide van Granada, met gemakkelijke toegang tot de kathedraal.
    • ❓
      Hoeveel kost een verblijf in de villa?
      De prijs voor een overnachting in de villa is €216.
    • ❓
      Zijn er leuke restaurants in de buurt van Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa?
      Restaurants in de buurt van Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa zijn Mare Nostrum restaurant, dat Aziatische gerechten (slechts 150 meter verwijderd van de accommodatie) serveert, evenals La bodega de gran via restaurant beroemd voor Europese keuken (op 150 meter afstand).
    • ❓
      Welke betaalmethoden worden geaccepteerd bij dit vakantiehuis?
      Dit vakantiehuis kan de volgende betaalmethoden accepteren:
      • Visa
      • Mastercard
    • ❓
      Is er een keuken beschikbaar in Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa?
      Ja, Chezmoihomes Gran Via House With Parking villa heeft een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
    • ❓
      Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij het vakantiehuis?
      Gasten kunnen het Alhambra bezoeken, gunstig gelegen in de buurt van het vakantiehuis.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Federico Garcia Lorca Granada-Jaen
    18 km

    Treinstations

    Granada Train Station
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Chezmoihomes Gran Via House With Parking Granada

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten